KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407400
nr 1340 7400
Bozena Duda. Signerad, 1992. Olja på pannå, 44x28cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:08:57
700 kr